Yılbaşı Hediyesi Arkadaşa Fotoğraflı iPhone Telefon Kapağı

Bu Ürün Saat 15:00'a Kadar Bu Gün kargoda.
% 12
İndirim

Stokta Var (SFP-IP-iPhone)

34,00 TL
39,65 TL
Kargo Ücreti: 6TL
iPhone Modeli :
Fotoğraf Yükle
Kişiye özel yılbaşı hediyesi fotoğraf baskılı iphone panoramik telefon kapakları.

Kişiye özel isimli telefon kapağı yılbaşı çekilişi hediye seçimleriniz arasında neden yer almasın ki.

İsimli kişiye özel iphone telefon kapağı erkek yada bayan arkadaşınız tarafından fazlasıyla beğenilecek, üzerinde isminin yazması sayesinde kendini bir hayli değerli hissedecektir. Peki yılbaşı hediyesi fotoğraflı telefon kapağına nasıl mı sahip olursun?

Model seçimi yaparak ürünü sepetine ekle, açılan ilk pencerede üzerine yazılacak ismi not et. Teslimat bilgilerini eksiksiz olarak tamamla ve ödemeni yaparak siparişi başarı ile oluştur. Hazırlık süreci mi ? Aynı gün içinde kargoya teslim. (Gün içinde 15.00'a kadar verilen siparişler)

Yeni bir yılda da arkadaşlarınıza özel olarak  tasarlanan iPhone telefon kapakları büyük bir heyacanla alıcısına ulaşmayı bekliyor, sen sipariş etmek için neyi bekliyorsun ?


#Öğretmenler Günü

Detaylı Ürün Açıklaması...

Ürün açıklaması

Yılbaşı hediyesi olarak telefon kapağı tercih edebileceğin hiç aklına gelmezdi değil mi?

Kişiye özel yılbaşı hediyesi panoramik telefon kapakları ;

  • Sadece iPhone marka telefon modelleri için uygundur.
  • Yılbaşı hediyesi telefon kapakları panoramik görüntüye sahiptir.
  • Yeni yıl hediyesi kişiye özel fotoğraflı telefon kapağı için göndereceğiniz fotoğraflar kapak üzerinde son derece kaliteli durmakta ve uzun ömürlü kullanıma uygun olmaktadır.
  • Yılbaşı hediyesi kişiye özel fotoğraflı telefon kapağı üzerine yazılacak ismi sipariş esnasında sitemize yüklemeyi unutmayınız.

 

Yılbaşı hediyesi telefon kapağını gün içinde 15.00'a kadar sipariş verdiğiniz takdirde aynı gün kargo edilmektedir. 15.00 sonrası siparişler ertesi günü kargo edilecektir.

Ürün yorumları
Üste Dön