Kapıda Ödeme 4.99 TL Kuryeli Siparişlerde Ürünü Kontrol Edip Ödeme Yapabilirsiniz.

150 Üzeri Siparişlerinizde Ücretsiz Kargo

Ahşap 8 Fotoğraflı Kalp Tasarımlı Duvar Fotoğraf Çerçevesi
FOTOĞRAFLI
-%30
Kişiye Özel Instabook Sosyal Anı Kitabı
HEDİYELİ
-%20

Anneler Gününe Hediye Seçenekleri

Anneye anneler gününde alınabilecek en güzel anneler gününe hediyeler,hızlı teslimat ve gün içi teslimat seçenekleriyle marjinalhediyelik.com'da.

İLK ANNELER GÜNÜ

Anneler Günü'nün ne zamandan beri kutlandığıyla alakalı birçok soylenti bulunmaktadır.  Bu söylenenlerden en çok ise ABD'nin Virginia eyaletinde Anna Jarvis isimli bir öğretmenin, vefat eden annesi için kutlama yapmak itemektedir. Jarvis ilk kutlamsını 1908 yılında 407 çocuk ile gerçekleşmiştir ancak Annanın kutlaması resmi makamlarca kabul edilmemiştir.  Ancak anna pes etmemiş ve yoğun çabalar neticesinde 1914 yılının ikinci pazarı anneler günü olarak ilan edilmiştir.  Daha sonra Anna anneler günün ticarileşmesinden rahatsız olmuş ve bir çok dava açmış ve davaları kaybetmiştir. Ayrıca anneler gününden Yunan mitolojisinde de yeri vardır. Yunan mitolojisine göre tüm yunanlıların anne olarak kabul ettiği Rhea onuruna her yıl ilkbahar festivali kutlamalarıyla başlar. Antik Romalılar ise anneler günün İsa'nın doğumundan 250 yıl öncesinden ana tanrıça Kibele onuruna kutluyorlardı.

ANNELER GÜNÜ MESAJLARI

Anneye güzel anneler günü sözleri arayışı mayıs ayında başlar. Anneye alınacak anneler günü hediyesi kadar hediyenin yanındaki mesajda çok deperlive anlamlıdır. Hediye kartına yazılan mesajlar annenize aldığınız hediyeye daha da deger katar ve verdiğiniz hediyeyi çok daha degerli kılar. Bundan dolayıdır ki; anneler günü yaklaşmaya başlarken internetten anneye en güzel sözler en çok arananlar arasına girmeye başlar ve kendine göre en anlamllı bulduğu sözü ajandasına not eder ve bu seferde annesine ne hediye alacağını araştırmaya başlar, sepetine onlarca ürün ekler ve gün geçtikçe bunları süzmeye başlar ve anneler günün 1 hafta kala süze süze sepetinde kalan 1,2 ürün arasından birini seçip annesine hediye yollar. Sizler için anneler günü hediyelerine eklenecek en güzel hediye notlarını derledik.

ANNEYE EN ANLAMLI SÖZLER 2022

  • Doğduğum günden beri beni besleyen, duasını eksik etmeyen, benim için endişelenen, her an rehberim olan ve beni sürekli destekleyen anneciğim;  Anneler Günün kutlu olsun!
 


 

2022 Anneler Günü Ne Zaman ?

Anneler Günü 9 Mayıs Pazar günü kutlanacak. Bu yıl anneler günü hediyesi olarak en çok yine fotoğraflı hediyeler tercih edilecek. Her sene Mayıs ayının ikinci Pazar günü kutlanan Anneler Günü, 2021 yılında 9 Mayıs olarak kutlanacak.

İlk anneler günü hediyesi ne olabilir?

İlk anneler günü hediyesi bakyorsanız büyük ihtimal babasınız :) Erkek oluncada hediye konusunda biraz fzorlanıyor olabilirsiniz. İlk anneler gününde genel olarak ilk anneler günü temalı hediyeler tercih edilir ve tercih eden hediyenin kalıcı olması beklenir. 

Anneler günü hediyem hazılanınca görebilirmiyim ?

Evet anneler günü hediyenin hazırlandıktan sonra talep etmeniz halinde ürünün hazır halini size whatsaptan atabiliriz.

Anneye hediye alırken nelere dikkat etmeliyim ?

Anneye hediye alırken en çok dikkat etmeniz gereken annenizin yaşına uygun hediyeler almak olacaktır. Genç bir anneye alınacak hediye üzerine fotoğraf basılı bir sweatshirt olabileceği gibi orta ve ileri yaştaki bir anneye ise üzerinde aile fotoğrafınızın basılı olduğu bir kanvas tablo olabilir.